DEVELOPING THE FUTURE

Firma SoftFin Sp. z o.o. jest dostawcą nowoczesnych i wydajnych systemów informatycznych dla firm z sektora bankowości, ubezpieczeń i medycyny. Dostosowując się do potrzeb rynkowych i naszych klientów stworzyliśmy ofertę usług dedykowanych. W trakcie spotkania dobieramy wspólnie z Państwem najbardziej optymalny i ekonomiczny Pakiet adekwatny do Państwa indywidualnych potrzeb.

Stosujemy zasadę proporcjonalności, adekwatną do specyfiki i skali Państwa organizacji. Ostatecznie klient decyduje o wdrożeniu wybranego wariantu w oparciu o sprzęt, technologię itp. Wiemy, iż tylko pełna i kompletna oferta ma prawo spełnić wymagania klienta, dlatego współpracujemy z najbardziej doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie oraz pogłębiamy naszą wiedzę i kompetencje.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Za sukcesem naszej firmy stoi zespół specjalistów. W skład naszego zespołu wchodzą projektanci systemów, analitycy, testerzy, graficy oraz front-end i back-end developerzy. Mogą pochwalić się oni długoletnim stażem, kierunkowym wykształceniem i pasją do wykonywanego zawodu.

Po dokładnym zweryfikowaniu potrzeb naszego Klienta jesteśmy w stanie, przy współpracy z naszym zespołem, dostarczyć odpowiednie rozwiązania informatyczne. Nieustanny rozwój technologii i wymagania naszych Klientów stawiają przed naszym zespołem codziennie nowe wyzwania.

Ustawiczne podnoszenie umiejętności i doświadczenie zdobywane w realizowanych projektach zapewnia, że nasz zespół specjalistów sprosta stawianym wymaganiom i dostarczy rozwiązanie na możliwie najwyższym poziomie. Gwarancją tego jest sukces nasz i naszych Klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ
WSPÓŁPRACUJEMY