INTEGRACJA ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH

Specjalizujemy się w rozwiązaniach informatycznych dla sektorów: bankowość, ubezpieczenia oraz medycyna. Nasze rozwiązania opieramy na innowacyjnych technologiach spełniających potrzeby Klientów. Jesteśmy szybko rozwijającym się uczestnikiem polskiego rynku teleinformatycznego. Naszym celem jest trafne adresowanie potrzeb naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich wymagań, unikalne i konkurencyjne produkty.

Zajmujemy się całym procesem, tj. projektowanie, dostawa oraz wdrożenie kompletnych rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie procesów biznesowych oraz szeroko rozumianą integrację systemów. Wspieramy również naszych Klientów doradztwem specjalistów w pracach projektowych. Realizujemy dostawę sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, łącznie z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego na terenie całej polski.

Wspieramy naszych Klientów zarówno w zakresie doradztwa jak i bezpośredniego wsparcia prac projektowych wykonywanych przez Klienta na zasadzie outsourcingu. Wspieramy naszych Klientów następującymi specjalistami, tj.: kierownicy projektów, architekci systemowi, projektanci, analitycy biznesowi/IT, analitycy bankowych systemów core’owych (Profile, FlexCube), programiści (Java, .NET, JavaScript, PHP, Cobol/400, RPG/400, AngularJS, itd.), testerzy.

Świadczymy usługi polegające na wykonywaniu aplikacji na zamówienie rozpoczynając od procesu zaprojektowania, analizy wymagań, developingu oraz przeprowadzeniu testów i wdrożenia gotowego już systemu na produkcję. Nasi specjaliści tworzą zarówno aplikacje standardowe (Windows, Linux) jak i mobilne (Android, Windows).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

ZAPYTAJ O OFERTĘ

NAPISZ DO NAS

Specjalizujemy się w szeroko pojętej integracji, doradztwie i wdrożeniach rozwiązań informatycznych. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne wspierające funkcjonowanie procesów biznesowych w pełni zintegrowanych z systemem Klienta. Realizujemy dostawę sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych wraz z zapewnionym serwisem gwarancyjnym na terenie całej Polski. Na potrzeby Klienta organizujemy warsztaty omawiające najnowsze technologie na rynku informatycznym.

Wykonanie pełnego audytu bezpieczeństwa sieci komputerowej opartego na rozwiązaniach z zakresu monitoringu przepływu danych w sieci komputerowej i inteligentnej analizy. Audyt standardowo polega na instalacji urządzeń monitorujących ruch w sieci bez obniżenia jej przepustowości. Po około 2-3 tygodniach pracy, zostaje przygotowany automatyczny raport do wyłącznego wglądu przez Klienta.

NASZE TECHNOLOGIE